Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Będziesz Grał Na Metin2.Jp? Jak Tak To Gdzie?


Smyk1

Będziesz grał na metin2.JP?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. B?dziesz gra? na metin2.JP?

    • Tak
      49
    • Nie
      24
    • Nie wiem
      18
  2. 2. W jakim królestwie b?dziesz gra??

    • Jinno (Niebiescy)
      44
    • Shinsoo (Czerwoni)
      20
    • Chunjo (?ó?ci)
      8
    • Jeszcze nie wiem...
      2
    • Nie b?d? gra?...
      23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema... Zakładam temat żebyście odpowiadali i wypełniali ankietę:

1. Będziecie grali na metin2.JP?

2. W jakim królestwie i pod jakim nickiem?

 

Ja będę grał w Jinno / Shinsoo (zależy gdzie więcej osób z MPC Forum :) ) pod nickiem ComeSoon lub Batacon :)

 

PS. START JUTRO RANO O 9:00 ;]

Opublikowano

2UP co to jest key BFPLAY4FREE? Poza tym teraz na betę można się rejestrować normalnie...

www.sankando.jp/Register/

 

Wejdz na tą stronę i wpisz tam e-maila [najlepiej z o2.pl albo interia.pl] po 1/2h powinno przyjść potwierdzenie na e-maila... Wchodzisz w to potwierdzenie... klikasz w link który przyszedł i wpisujesz kolejno

1.ID

2.Hasło

3.Potwierdzenie Hasła

4.Psełdonim (np. Ajs Fresz)

5.Data urodzenia

6.Płeć

7.Miasto

8.Wykształcenie

9.Czy chcesz otrzymywać od nich e-maile (jak tak to zaznacz)

10.To, że zgadzasz się na warunki reg.

 

@UP nie kapujesz, że u nich jest teraz 17 grudnia godzina 15:54 a start jest (ich czasu) 17 grudnia 17 godzina, (naszego czasu) 16 grudnia godzina 21? Czy to jest nie jasne, czy co? Bo głupie pytania zadajecie!'

 

@Edit2 nie jestem pewien co do godziny... Start jest o godzinie 21 dzisiaj, albo o godzinie 9 rano jutro, ponieważ czas na stronie jest 3:58, więc nie wiem czy to jest 3:58 czy 15:58...

Opublikowano

Smyk1 - Jutro rano o 9...

Oni mają więcej o 8h od nas więc

17-8=9 :)

Start o 9:00 naszego czasu

Przyjmuję zlecenia na grafikę - chętny? Napisz do mnie



Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój post - kliknij Lubię to!


Opublikowano

Będe grał w Chunjo, jeśli tylko przyjdzie mi email rejestracyjny ;P

Nie moge się doczekać żeby pograć :)

Nick będe miał Madara93 / Suigetsu88 :>

5155135006.png

Opublikowano

ja mam jedno pytanie do was,a mianowicie jak bedziecie rozrozniac napisy,bony czy cokolwiek na tym serwerze? tosz to katorga grac tak

Opublikowano

juz pytałem czy jest jakies spolszczenie do tego ale nikt mi nie odpowiedział .. w innym temacie . ja zagram w jinno nick CanabisPL jak bedzie spolszczenie ;-)

Sa dni kiedy widać to jak na dłoni ..... . Magik , Fokus , Rahim > Paktofonika :)

 

 

jebni + jak ci pomogłem . jak nie jebni minus . jezeli minusujesz/plusujesz bez mózgu lepiej odłącz kabel neo ;].

Opublikowano

może mi ktoś powiedzieć co zrobić żeby metek byl po polsku czy będzie dało sie to zrobic ??

Opublikowano

mi chodziło coś w stylu conect changera czy jakoś tak kiedyś widziałem te rzeczy ale sie nimi nie bawiłem

Opublikowano

20 grudnia start beta już trwa mam tera konto na becie ale nic specjalnego. Jest napisane że wszystkie nowości będą wprowadzane z czasem.

Opublikowano

ja nie bede gral i nie mam zamiaru ... ale gdybym gral napewno shinsoo xdd

1K odwiedzin

^^ ale podnieta ;d

 

150 postów i Beginner ^_^

Postawienie mi + oznacza to, że doceniasz moją pomoc co mnie motywuje do lepszej pracy na forum ; ).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...